TELPAS

Mājā ir divas jaukas jumta guļamistabas, divas viesistabas, virtuve un vannas istaba ar pirti, dušu un „sirdsmājiņu”.

Guļamistabas. Galvenā guļamistaba ir ar lielu logu, kas dod nenovērtējamu iespēju ne vien aplūkot ainavu dienvidu pusē, bet burtiski dzīvot tajā. Ērta divguļamā gulta un arī gultiņa mazulim. Otra guļamistaba ir jauneklīgāka – ar saliekamo dīvānu un krēslu gulēšanai trijiem, bet brīvajā laikā to var izmantot kā rotaļu istabu. Ieeja šajā istabā ir gluži kā „migā” – paslēpta aiz zvērādu gleznas. Kaut kur tur arī mīt miega rūķis un feja.

Viesistabas. Otrā stāva viesistabā atrodas mūzikas centrs. Iespējas skatīties TV pārraides nav, tāpat kā nav arī interneta piekļuves. Tas lai paliek ikdienai, nevis atpūtas brīžiem. Margas un trepes ir vienkārši norobežojamas, lai māmiņa varētu droši justies, kad mazulis ir otrajā stāvā. Var arī jauki iekārtoties pie milzīgā loga un ietinies segā palasīt grāmatu. Pirmā stāva viesistabā ir kamīns, izvelkams stūra dīvāns un šūpuļkrēsls, no kura negribas kāpt ārā. Milzīgais logs, kas aizņem visu sienu, ļauj vērot ezeru un saulrietu.

Virtuve. Mūsdienīga virtuve ar elektrisko plīti un visām mājsaimniecei nepieciešamajām palīgierīcēm, traukiem 12 personām, apaļo saimes galdu, pie kura var sasēsties astoņi ēdāji. Īpaši jauks laika kavēklis ir galda grils.

Vannas istaba. Šeit atrodama plaša duša, liels un ērts izlietnes galds, veļas mašīna un veļas noliktava. Tualete, kā jau tas laukos pieņemts, ir paslēpusies aiz koka durvīm ar sirsniņu. Pirts ir aprīkota ar tvaika saunas iekārtu. Tas nozīmē, ka varat baudīt veselīgu zāļu aromātu tās tveicējot, un ilgi „turēt” pirti, jo temperatūra ir 45-55 C. Protams, karstas saunas cienītāji var saņemt arī to. Pie izlietnes zemē ieraksts liels laukakmens, kas dod iespēju izbaudīt ne ar ko nesalīdzināmo sajūtu, kailām pēdām nonākot kontaktā ar Zemi.

Patrepe. Jā, ir arī tāda. Tur mīt „jebkas”, jeb saimniecības piederumi.